چرا باید استراتژی های معاملاتی را تجزیه و تحلیل کنید؟

چرا باید استراتژی های معاملاتی را تجزیه و تحلیل کنید؟ فرض کنید همه قوانین و مقررات استراتژی معاملات را آزمایش کرده اید و اطمینان حاصل کنید که تمام مراحل به درستی انجام شده است. اما استراتژی.

Read More

آشنایی با Amount، Lot واحد اندازه گیری حجم معاملات

آشنایی با Amount، Lot واحد اندازه گیری حجم معاملات اندازه قرارداد اندازه اندازه قرارداد معاملات در بازار فارکس است. اندازه قرارداد به لحاظ مقدار یا قرارداد اندازه گیری می شود. در مبلغ ، حجم معاملات به.

Read More

آشنایی با مفهوم (Spread) و قیمت خرید و فروش (Bid&Ask)

آشنایی با مفهوم (Spread) و قیمت خرید و فروش (Bid&Ask) در بازار فارکس ، در هر زمان دو نرخ متفاوت برای هر جفت ارزی وجود دارد. مورد اول قیمتی است که می توانید قیمت خرید را.

Read More

توضیح چند نمونه از اصطلاحات فارکس و محاسبه سود

توضیح چند نمونه از اصطلاحات فارکس و محاسبه سود در این آموزش موارد زیر را با جزئیات بیشتر به شما ارائه می دهیم. دانش نمادهای ارزی – دانش در مورد مفهوم جفت ارزی – دانش واحد.

Read More

رویکردهای تحلیلی فارکس

رویکردهای تحلیلی فارکس مانند بورس اوراق بهادار ، روشهای عمده تحلیلی در فارکس وجود دارد. در اینجا مختصری از آنها آورده شده است. ۱) فنی: تحلیلگران فنی بر آنچه اتفاق می افتد در نمودار قیمت ها.

Read More

بازار فیوچر( آتی) و یا بازار CFD

بازار فیوچر( آتی) و یا بازار CFD شما می توانید تمام دارایی های فوق الذکر را که در حال حاضر بیشترین حجم معاملات در جهان را دارند تجارت کنید و روزانه توسط میلیون ها بازرگان معامله می.

Read More

تعیین حجم معاملات در فارکس

  تعیین حجم معاملات در فارکس در بازار ارز ، تعیین حجم معاملات بستگی به واحدی به نام لوط دارد. انواع مختلفی از این واحد اندازه وجود دارد که هر کدام شامل مقادیر مختلف ارز پایه.

Read More

فارکس چیست؟

فارکس چیست؟ فارکس اصطلاحی لاتین است که از دو کلمه ارزی گرفته می شود و به معنی ارز خارجی است. ساده ترین تعریف ارز خارجی تبدیل ارز به ارز دیگر است که برخی از آنها برای.

Read More

تاثیر اخبار روز بر فارکس – قسمت دوم

تاثیر اخبار روز بر فارکس – قسمت دوم دسته بندی کارگزارها: ۱) بازار ساز: این شرکت ها به ماده معامله مربوط نمی شوند و قیمت خرید و فروش با توجه به حاشیه بازار و خود دلال.

Read More

تاثیر اخبار روز بر فارکس – قسمت اول

تاثیر اخبار روز بر فارکس – قسمت اول تاثیر اخبار روز بر فارکس – قسمت اول با توجه به ماهیت بین المللی و استراتژیک بازار فارکس ، اخبار و رویدادهای مهم قدرتهای اصلی اقتصادی در طول.

Read More